Restaurantlar

Ana Restaurant

Ultra Her Şey Dahil konaklama konsepti ile sabah, öğle ve akşam yemeklerini ana restoranımızda alan misafirlerimiz, sıradışı lezzetler ile buluşuyor.

Belli günlerde gerçekleştirilen tema geceleri ile damakta iz bırakan farklı lezzetler deneme imkanı bulacaksınız. Meksika gecesi, Türk gecesi, İtalyan gecesi, Uzakdoğu gecesi ve Akdeniz balık gecesi ile dünyanın dört bir yanından bambaşka tatlarla buluşmaya hazırlanın.

  • Uluslararası Mutfak

  • Temalı Geceler

Saatler;
  • Kahvaltı : 07:00 – 10:00

  • Geç Kahvaltı : 10:00 – 11:00

  • Öğle Yemeği : 13:00 – 14:30

  • Akşam Yemeği : 18:45 – 21:15

  • Gece Yemeği : 24:00 – 02:00

La Prima İtalyan
A La Carte Restaurant

İtalyan lezzetlerinin buluşma noktası İtalyan A La Carte Restaurant; pizza, makarna, risotto, bruschetta, fettuccine, lazanya, tiramisu gibi İtalya’nın en muhteşem lezzetlerini özenle misafirlerine servis ediyor. Tüm akşam boyunca size gurme lezzetler sunan restaurant, Akdeniz esintileriyle mutluluğunuzu artırırken size farklı bir deneyim yaşatacak.

18.45 - 21.15 arası hizmet veren restoranımızda tüm yemekler aşkla tabaklanır.

megasaray restaurant
megasaray westbeach antalya restaurant
Lagos Balık
A La Carte Restaurant

Akdeniz’in muhteşem maviliğinden çıkan en güzel tatların bir lezzet şöleni oluşturduğu Lagos Balık A La Carte Restaurant’ta, sadece lezzetlerin değil ambiyansın da tadını doyasıya çıkaracaksınız. Deniz kıyısında olan Lagos Balık A La Carte Restaurant’ta Akdeniz tatlarını en güzel lokasyonda tadarken mezelerin, deniz ürünlerinin ve salataların tadı ile büyüleneceksiniz.

18.45 - 21.15 arası hizmet veren restoranımızda tüm yemekler aşkla tabaklanır.

Patisserie

Sadece Türk tatlılarının değil, Avrupa tatlılarının da tadını çıkarabileceğiniz Pastanemizde sizin için sıcak ve soğuk içecekler de servis edilmektedir.

Patisserie, saat 10.00-18.00 saatleri arasında hizmetinizde olacak.

Food Court

Snack & Food Corner alanlarımızda sunulan çok özel lezzetlerle tanışmaya hazır mısınız?

Waffle, Dondurma (Açık), Pizza, Salata, Hamburger, Meyve, Meksika Mutfağı(Burrito, Taco, Falafel, Quesadilla), Kumpir, Sandviç, Şinitzel, Balık Ekmek, Yengen, Kumru, Fish and Chips, Donut, Churro, Wrap, Crep, Şiş Köfte Piyaz, Köfte Ekmek gibi birbirinden özel sokak lezzetleri ve atıştırmalıklar bu köşelerde sizi bekliyor olacak.

Tüm bu lezzetlerin arasında, sahnenin ortasında yer alan lezzetimiz ise Mega Burger… Farklı kombinasyonlar denenerek en iyisi için füzyon çalışmalar neticesinde oluşturulan Mega Burger, muhteşem bir lezzet şöleni yaşatıyor.

Food Corner ise 11.00-18.00 saatleri arasında hizmetinizde olacak.

Mega Food

Her gün birbirinden lezzetli ve taze ürünlerimizi sizlere sunuyoruz!

Mega Food, çok çeşitli, yüksek kaliteli, taze malzemeler kullanılan mutfağı olan ve orjinal esintili içecekler sunmak için sizi bekliyor..

Mega Food, saat 12.00 - 15.30 saatleri arasında hizmetinizdedir.

megasaray club belek
MEGASARAY CLUB BELEK
megasaray resort side
MEGASARAY RESORT SİDE
megasaray mount erciyes
MEGASARAY MOUNT ERCİYES
megasaray sports
MEGASARAY SPORTS